• TurkishEnglishGermany

Hünerli İş

Antalya ve Civarında Çatı ve Sac İşleri

MENÜ

Onduline Çatı Kaplama

Onduline Çatı Kaplama

Çatılarda olmazsa olan Onduline Çatı kaplama işlemi, aslında gayet güzel ve masrafı az olan diğerlerine göre cep yakmayan bir Çatı kaplama uygulamasıdır. Bizler Çatı firması olarak onduline Çatı kaplama, işlemi için her türlü çatıda onduline uygulamasını yapmaktayız. Isı yalıtımlı onduline Çatı kaplama veya yeni çatılarda tahtasız onduline Çatı kaplama işlemleri yapılmaktadır. Onduline Çatı kaplama tamamen ziftten yapılan oluklu bir Çatı uygulama malzemesidir. Onduline Çatı tamiri işlemi aslında geniş ve uzun bir malzeme olduğundan tamiri biraz zor ve güçtür. Bu yüzden çabuk sökülmez ve kolay olmaz onduline Çatı, montajı için kendisine özgü çivisi mevcuttur ve burgulu sistem başında şapkası bulunmaktadır.

Onduline çatı kaplama

Yapısal olarak hafifi ve kaliteli bir malzemedir. Su geçirmez ve ısı yalıtımı özelliği de bulunmaktadır. Onduline ( ısı yalıtımı ) özelliği ile de bilinmektedir. Çatılarda suyun akıp gitmesini engellemeyin onduline çatı kaplama yaptırın suya yön verin çatılarda su akıntısı için içersinde barındırdığı oluk hazneleri sayesinde suya yön vererek direk çatı oluğunun içersinde suyu boşaltmaktadır. Onduline çatı, uzun ömürlü ve sağlıklı bir malzemedir. Kendisine özgü ısı yalıtım malzemesi bulunmaktadır. Ve onduline gibi oluklu olması onun için tez avantaj çünkü ilk olarak çatı döşemesi üzerine onu koyarak onun üzerine de onduline konularak çatı kaplama işlemi bitmiş bulunmaktadır.


Onduline çatı fiyatları

En ucuz bir uygulama yapılmasını istedikleri zaman müşterilerimiz bizlerde onlara onduline çatı yapımı, için öneride bulunmaktayız. Onduline çatı uygulamaları, çatılarda ısı ve ses yalıtımı özelliğine sahip olduğundan tercih için güzel bir malzemedir. Onduline çatı fiyatları, paket halinde içersinde belli bir miktarda onduline levhası bulunan ve çatı döşemesi üzerine onduline vidaları ile monte edilebilen bir malzemedir. Onduline çatı fiyatları, çok pahalı bir malzeme değildir ve çabuk bir şekilde çatıya uygulanmaktadır.

Onduline Isı Yalıtımı  ;

Öncelikle şunu söylemek istiyorum ( ısı yalıtımı ) sağlanması için sadece Onduline, malzemesinden umut ve medet beklenmesin çünkü, Onduline, malzemeleri ısı ile değil bir nevi yağmur, ( su yalıtımı ) malzemesi olarak kullanılmaktadır. Onduline, üretici firması buna çözüm olarak Onduline, altı ısı yalıtım köpüğü üretmektedir. Bizler firma olarak bu şekilde üretilen malzemeleri müşterilerimize söylemekte ve anlatmaktayız; siz müşterilerimiz eğer (ısı yalıtımı) sağlanmasını istiyorsanız Onduline ısı yalıtım malzemesine bire bir diğer Onduline malzemesi gibi oluklu bir yapısı bulunmaktadır. İlk olarak çatı döşemesi üzerine onu kullanarak sonrasında üzerine Onduline, konulmaktadır.

Not :  Bu şekilde hem üzerine acil durum esnasında çıktığınızda ezilme riski de azalmış olacaktır.


Onduline çatı yapımı

Çatı yapımı için, ilk olarak çatı iskeletinin yapımı bitmiş bir vaziyette olması gerekmektedir. Sebebi ondüline malzemesinin ebat’ı geniş ve uzun olduğu için vidalama sistemlerine uyumlu olması gerekmektedir. Onduline çatı sistemleri malzemeleri ile çatının her alanını kaplayabilirsiniz. Uyarı! Malzemenin kırılma riski çok yüksektir üzerinde fazla yürünmemesi ve onduline çatı, zarar görmemesi için çok dikkat etmemiz gerekmektedir. Ondüline çatı kaplama fiyatları, için bizlerden çatı teklifi ve fiyatları alabilirsiniz. Çatılarda en uygun çatı su yalıtım malzemesidir.

8 Ağustos 2018 1822 Okunma , , ,
Mağazamızda, Kredi Kartı ile tahsilat yapılabilmektedir.